0216 469 34 35     0532 789 75 07
info@servisasia.com.tr     Talep Formu
0216 469 34 35     0532 789 75 07 7/24     info@servisasia.com.tr     Servis Talep Formu
Hızlı Beyaz Eşya servisi !

Amana Servisi

02 Ağustos 2017     661 Görüntüleme

Amana Servisi

Amana Ürünleri ile ilgili iyibir desteği esirgemeden sizlerin beğenisine sunduğumuz profesyonel hizmetlerde garantili bir onarım adresi olmanın verdiği büyük keyifle sizlere hizmetler sunmaktayız konusunda başarılı ve ödüllü servisimiz asla sizlere sorunsuz kabiliyetsiz bir onarım hizmeti sunmaz ,memnun kalmadığınız ürün ve hizmetlerden ücret iadesi hakkınızı kullanabileceksiniz, Amana Servisi Hizmetleri vermek bizi heyecanlandırıyor sizlerin memnun olduğunu görmek keyif verici bizi tercih ettiğiniz için minnettarız.
 
Amana Servisi
Servis Asia olarak sunduğumuz hizmetler arasında Amana Servisi hizmeti de yer almakta. Amana buzdolabı konusunda lider firmalar arasında yer alıyor. Bu özelliği sebebiyle de uzman ellerin bakımına ve servisine ihtiyaç duyuyor. Amana marka ürünlerinize Servis Asia olarak servis hizmeti vermekteyiz. 2007 yılından beri hizmet vermekte olan firmamız kazandıkları deneyimler ve alanında uzman ekibimizle sizlere iyi bir servis hizmeti vermekte. Amana marka ürünlerde meydana gelen hasarları gidermek adına “hızlı beyaz eşya servisi” hizmetimizi sunuyoruz. Sorunlarınız için ekibimiz keşif ve sorun tespiti yapmaktalar. Sorun tespitinden sonra eğer gerekiyorsa parça değişimi yapılmakta. Amana ürünleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle hizmet verdiğimizi belirtmekte fayda var. Ekibimiz sorunlu ürüne müdahale edip sorunu gideriyorlar. Bunun dışında kurulum, bakım gibi hizmetler de firmamızın verdiği hizmetler arasında. Amana kalitesi tartışılmaz. Ancak bakım, tamiri de emin eller tarafından yapılmalıdır. Bu sebeple Servis Asia olarak konusunda uzman, eğitimli, belgeli ekiplerimizle size hizmet vermeyi kendimize borç biliyoruz. Tüm  Amana Servisi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.
 
Hizmetlerimizin önceliği olarak  Amana Buzdolabı Servisi içinde bizleri aramanız iyi olacaktız hızlı servis avantajları ve firmamızın garanti olanaklarından faydalanmanız için şimdi arayabilmektesiniz.
 
Amana Buzdolabı Bakımı
Amana Buzdolabı Motor Değişimi
Amana Buzdolabı Yedek Parça
 
 

 

Amana Servis

Konusunda ideal servis için kurulmuş olan şirketimizin asıl amacı beyaz eşya servis hizmeti vermek amana konularında kendini üst seviyeye taşımış elemanlarımız sayesinde sorunsuz bir servisin adresi olmanın keyfini çıkarmakta amana buzdolabı servisi için her an bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır,kaliteli ve garantili hizmetin etkili merkezi

Amana Buzdolabı Onarım Hattları

Avrupa Yakası Amana Servisi  

0212 266 68 90

Anadolu Yakadı Amana Servisi

0216 469 34 35

Mobil Gezici

0532 789 75 07

 


BİLGİLENDİRME

Servis Ücreti Yanlızca

40.00 tl

Çalışma Saatleri

08:00 - 23:30

ETİKET BULUTU