0216 469 34 35     0532 789 75 07
info@servisasia.com.tr     Talep Formu
0216 469 34 35     0532 789 75 07 7/24     info@servisasia.com.tr     Servis Talep Formu
Hızlı Beyaz Eşya servisi !

General Electric Servisi

08 Eylül 2017     54 Görüntüleme

General Electric Servisi

 
İlk olarak üretimlerini Almanya’da gerçekleştirmeye başlayan ve bu süreçte adını iyi bir şekilde duyuran General Electric, Amerika’nın en iyi beyaz eşya üreticisi olarak seçilmiştir. Zaman içerisinde kendini büyüten ve geliştiren General Electric, kısa süre içerisinde ülkemizde de üretimlerini gerçekleştirmeye başlayarak birçok evde yerini almayı başlamış ve kullanıcılarını oldukça memnun bırakmıştır. Elektronik eşya üretimi konusunda farklı markalar olduğu gibi her markanın kendine ait teknik servisi bulunmaktadır. Bu konuda İstanbul ve çevre semtlerinde hizmet veren firmamız General Electric servisi  markasına ait tüm elektronik ürünlerin bakım ve onarım, teknik servis, yedek parça işlemleri ile ilgilenmektedir. İstanbul General Electric servisi, sizlere bir adım uzaklıkta yer almaktadır ve ulaşımı oldukça kolaydır. 
 
general electric servis
 
General Electric Servisi İnternet sitemiz üzerinde vermiş olduğumuz hizmetlere ve iletişim numaralarımıza dair her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. General Electric markasına ait ürünlerinizde yaşadığınız sorunlara ait çözüm yolu aradığınızda veya yakınlarda bir teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda hemen iletişim adreslerimiz sayesinde bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul General Electric servisi, kapsamlı hizmetleri sayesinde sizlere en hızlı ve en kolay hizmeti sunmaktadır. Tarafımızdan yardım alarak kendi başınıza giderebileceğiniz sorunlarda teknik destek ekibimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olabileceği gibi kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarda mobil servis ekibimiz bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından verilen servis hizmet bedeli 40 tl’ dir. Çalışma saatlerimiz 09- 19.30 saatleri arasındadır. Fakat bu saatler dışında da sorun çıkaran elektronik cihazlarınızın çözüme kavuşması ve mağdur olmamanız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.beyaz eşya servis için en doğru adres olarak bireysel 70.000 üzerinde geniş hizmet ağı çerçevesinde mutlu müşteri ilkesi ile sürekli servis asia sizlere sorunsuz buzdolabı servisi destekleri sunmaktadır.

 

General Electric Servis 

 
Firmamız çalışanlarını alanında uzman kişilerden seçmektedir. Bunun yanı sıra General Electric markasına ait her geçen yenilenen değişim ve gelişimleri firmamız tarafından yakından takip edilerek düzenli periyotlarla düzenlenen seminerler sayesinde personellerimiz bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda bizimle yeni çalışmaya başlayan personellerimiz ilk süreçte belirli eğitimler verilmektedir. Bu sayede ürünlerinize dair yapılan bakım ve onarım hizmetlerinde herhangi bir sorun veya tatsızlık yaşanması önlenmektedir. İstanbul General Electric servis kurulduğu günden itibaren kısa sürede adını duyurduğu için şimdilerde herkes tarafından gözü kapalı olarak tercih edilmektedir. Sizde teknik servis konusunda alanında uzman kişiler ile çalışmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. 
 

Profile servisi

profile buzdolabı servisi
 General electric markasının bir modeli olan profile ürünleri müşterilerimiz tarafından başka markalarla karıştırılmaktadır profile servisi ihtiyaç ve önerileriniz içinde şirketimize ulaşabilir ve teknik servis taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz sorunsuz bir buzdolabı onarımı için bizleri gün içinde çağırabilir general electric profile buzdolabınız için teknik destek isteyebilirsiniz.


BİLGİLENDİRME

Servis Ücreti Yanlızca

40.00 tl

Çalışma Saatleri

08:00 - 23:30

ETİKET BULUTU