0216 469 34 35     0532 789 75 07
info@servisasia.com.tr     Talep Formu
0216 469 34 35     0532 789 75 07 7/24     info@servisasia.com.tr     Servis Talep Formu
Hızlı Beyaz Eşya servisi !

Subzero Servisi

07 Eylül 2017     93 Görüntüleme

Subzero Servisi

 
Servis Asia bünyesinde çalışan profesyonel ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize Subzero Servisi hizmeti vermekte. Ankastre ve buzdolabı ürünlerinde Subzero servis hizmeti veriyoruz. Servis Asia olarak 10 yıllık deneyimimizi sizlerle buluşturuyoruz. Subzero ürünleri konusunda uzman belgeli, eğitimli ekiplerimiz tarafından teknik servisi hizmeti verildiğini belirtmekte fayda görüyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Servis Asia olarak tüm bu hizmetleri sunarken uygun fiyat avantajları sunmayı da kendimize görev biliyoruz. “Hızlı Beyaz Eşya Servisi” sloganıyla çıktığımız yolda ürünlerinize iyi bir şekilde bakmayı vaat ediyoruz. Hızlı bir şekilde ürünlerinize müdahale eden ekiplerimizin uygun görmesi durumunda parça değişim hizmeti de vermekteyiz. Parça değişimi yaparken orijinal parçaların kullanılmasına özen gösteriyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken de size uygun fiyat avantajları sunuyoruz. En iyi servis hizmeti için Servis Asia olarak yanınızdayız. Uzman ekiplerimizin yerinde ve garantili hizmetleri için size bir telefon kadar yakınız. Servis Asia olarak tüm bu hizmetleri iyi bir iş ahlakı anlayışımızla sizlere sunarken Subzero Servisi hizmetimizi de kullanımlarınıza sunarız.
subzero buzdolabı servisi
 

Subzero Servis

 
Evlerimizde bulunan beyaz eşyalarımızın ve ankastre setlerimizin verimli ve tam performanslı çalışabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bu periyotlar genel olarak yılda bir kez olmalıdır. Bu makinelerinize bakım yapılması onların daha az enerji harcaması ve tam performans ile çalışması anlamına gelmektedir. Ayrıca bakım sırasında arızalanabilecek olan parçalar da tespit edileceği için olası bir arızalanmanın önüne geçilmektedir. Bunların yanında makineleriniz bakım, onarım ve yedek parça gibi işlemler için teknik servis ihtiyacı da doğurabilir. Bu durumlarda en iyi desteği alabileceğiniz firma İstanbul Subzero Servis firmamızdır. 
Firmamız, Subzero markasına ait olan tüm makinelerinizin bakım, onarım, yedek parça ve tamir gibi teknik servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olan köklü bir firmadır. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyet prensiplerini benimsemiştir. Bu sayede adını kısa zamanda tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmış olan firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde yanınızda olmaktadır. 
 

7/24 SUBZERO SERVİSİ

İstanbul Subzero Servisi, makinelerinizin her zaman ve günün her saatinde arızalanması ihtimalini düşünerek, 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızın teknik destek ekibine telefon numaralarımızdan ulaşabilir, her türlü soru ve sorunlarınızı iletebilir ve yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca bu ekip aracılığı ile randevunuzu alabilirsiniz. 
 
Subzero Servis
 

İstanbul Subzero Servisi

Firmamızda birden fazla gezici mobil araçlar bulunmaktadır. Bu araçlar, arıza kaydı düştüğü anda adresinize ulaşmak için hazır bulunmaktadır. Adresinize en yakın yerdeki aracımız hemen adresinize ulaşır ve kısa süre içinde sorunlarınızı giderir.yerinde onarım yaparak sizlere güven ve ekonomi sunuyoruz subzero servis olarak garantili servisi ayağınıza getiriyoruz. Firmamız, deneyimli personel kadrosuna sahiptir. Ekibine alacağı kişileri özenle seçmektedir ve bunların alanında uzman olmasına önem vermektedir. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, personelinin bu teknoloji ile ilgili eğitim almasını da sağlar. Bu sayede sizlere profesyonel teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Personellerimiz yaptığı işlerle ilgili sizleri mutlaka bilgilendirir ve sizlerin onayı olmadan hiçbir işlem yapmaz. Özellikle parça değişimleri gerektiğinde mutlaka onayınız alınarak işlem yapılır.  İstanbul Subzero Servisi, sizlerin tercihine layık olmak amacıyla piyasanın en uygun fiyat garantisin -i de sunmaktadır. Sizler de firmamızdan profesyonel teknik servis hizmetini uygun fiyatlar altında alabilmek için hemen irtibata geçebilirsiniz. 
 

 BİLGİLENDİRME

Servis Ücreti Yanlızca

40.00 tl

Çalışma Saatleri

08:00 - 23:30

ETİKET BULUTU